Welkom op de website van De Lelie
Welkom op de website van De Lelie

Team

Een team van betrokken leerkrachten; ook dat is 'De Lelie'.


Meester C. Biemond
c.biemond@educatis-rpo.nl
Groep 7
Juf A. Biemond
a.biemond@educatis-rpo.nl
Groep 5
Juf L. Bijl
l.bijl@educatis-rpo.nl
Groep 7
Juf J. Bik
j.bik@educatis-rpo.nl
Talentcoach
Juf C. Boer
c.boer@educatis-rpo.nl
Groep 5
Juf W. Boogert
w.boogert@educatis-rpo.nl
Remedial Teacher
Juf J. de Borst
j.deborst@educatis-rpo.nl
Intern Begeleider Groep 1-4
Juf S. Brandsma
s.brandsma@educatis-rpo.nl
Onderwijsassistent
Juf H. van Bruggen
h.vanbruggen@educatis-rpo.nl
Administratief medewerkster
Juf M. van Dobben
m.vandobben@educatis-rpo.nl
Groep 1
Juf G. Graveland
g.graveland@educatis-rpo.nl
Groep 6
Juf J. den Hertog
ja.denhertog@educatis-rpo.nl
Groep 1
Juf A. ten Hove
a.tenhove@educatis-rpo.nl
Groep 4
Meester M. van Middelkoop
m.vanmiddelkoop@educatis-rpo.nl
Groep 8
Juf. L. Ossevoort
l.ossevoort@educatis-rpo.nl
Groep 2
Juf. C. de Bruijn
c.debruijn@educatis-rpo.nl
Groep 6
Juf N. van Voorden
n.vanvoorden@educatis-rpo.nl
Groep 2
Juf A. Verburg
a.verburg@educatis-rpo.nl
Intern Begeleider Groep 5-8
Juf C. Verburg
c.verburg@educatis-rpo.nl
Groep 3
Juf M. Wijland
m.wijland@educatis-rpo.nl
Groep 1
Meester B. de Ruiter
b.deruiter@educatis-rpo.nl

Directeur
Tel voor noodgevallen: 0624134672